Hoşgeldin Tevet bebek!

Dün akşam üstü gündemimize bomba gibi düşen haberle birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde neş’e ve heyecanla (bu ikili Mavi Boncuk’taki Emel Sayın vurgusuyla okunacak) dolduk.

Megastarımız, göz bebeğimiz, hububat çiçeğimiz Tarkan bizzat kendisi gülcemaline 1,5 cm mesafeden çektiği video ile baba olacağını cümle aleme (80 milyona demiyorum çünkü Instagram) ilan etti. Videodaki hafif histerik hava tedirgin etse de Tarkanlığın vermiş olduğu dokunulmazlıkla birlikte bu delimsirek halini mutluluğuna veriyorum. Bir de tabii Kardashian’ları gündemden düşüren her haber benim için çok kıymetli.

Tarkan şöhretinin ilk yıllarındaki o güzelim serseriliğine, tartışmalı cinsel kimliğine olup olabilecek en uzak noktaya geldi ve tam bir sıkıcılık abidesiyle evlendi. Karısının ismini Google dahi etmek istemiyorum, enerjimi harcayamam. Bu yüzden süreci müstakbel Tevet bebek (bence kız olacak, Tarkan tam bir kız babası çünkü) sanki Tarkan’dan eşeysiz üreyip yumurtadan çıkacakmış gibi düşünerek takip edeceğim.

Süreç demişken, yakın zamanda Tarkan’ın karısının göbeğini iki avucuyla tutup aşkla objektife baktığı fotoğrafları görürüz, sonra hanım kız pudra renkli elbisesiyle bir baby-shower düzenler (inşallah Demet Akalın da gitmeye kalkmaz) en son da sessiz sedasız Amerika’ya doğuma giderler. Fakat birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyacağımız o günlerde bir Türk evladının Amerika’da doğması toplumumuzun değer yargılarını zedeleyebilir. Yine de Tarkan bu belli olmaz. Herkese kulağını tıkayıp istediğini yapması da olası. Sadece umarım sonrasında Tarabya’daki evlerinde yaşamaya devam ederler, böylece sahil yolunda Maclaren arabasıyla bebeğini gezdirirken karşılaşma şansım olur.

Tarkan’ın şu anda 46 yaşında olduğunu da ayrıca not düşmek isterim. Çocuğuyla kuşak farkı sebebiyle problemler yaşayacak mı acaba? Bir gün bir ergen irisi de zümrüt gözlü Tarkanımızın karşısına geçip “YOO BOBO KÖMSÖNÖN BOBOSO SÖNÖN GÖBÖ DÖĞÖL OTONOYOROM SÖNDÖN” diye höykürecek mi?

Gerçekten heyecan dolu günler bizi bekliyor. Çeyrek altınımı bordo kadife keseye koydum heyecanla bekliyorum. Tarkan baba oluyor ayol!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s